نقشه ی سایت
چهارشنبه  06  بهمن  1400

سردار دکتر قاسم تقی زاده در دانشگاه صنعتی مالک اشتر در اصفهان

1400-07-29
سردار دکتر قاسم تقی زاده در دانشگاه صنعتی مالک اشتر در اصفهان
سردار دکتر تقی زاده از مجتمع های دانشگاهی مستقر در دانشگاه صنعتی مالک اشتر در اصفهان بازدید و با مدیران این مجتمع های دانشگاهی دیدار کرد.

پروژه های دانشگاه باید مشکلات و گلوگاه های دفاعی کشور را حل کند

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی مالک اشتر؛ دکتر قاسم تقی زاده با برگزاری جلسات جداگانه به منظور آشنایی بیشتر با پروژه های در دست اقدام در مجتمع های دانشگاهی مالک اشتر در اصفهان حضور یافت.

سردار تقی زاده با تشکر از زحمات انجام شده توسط همکاران دانشگاهی با اشاره به شعر سعدی - نام نیک رفتگان ضایع مکن تا بماند نام نیکت، پایدار- اقدامات انجام شده توسط روسای دانشگاه در دوره های گذشته را مورد تقدیر قرار داد.

رییس دانشگاه صنعتی مالک اشتر گفت: موفقیت زمانی اتفاق می افتد که همگرایی و همسویی در اندیشه، فکر و انگاره ها داشته باشیم و با حاشیه و حاشیه سازی برخورد مناسبی صورت گیرد.

دکتر تقی زاده؛ توجه ویژه به زیرساخت های دانشگاه، تهیه اطلس زیر ساخت های موجود و مورد نیاز به ترتیب اولویت، اطلس فناوری های احصاء شده و اطلس محصولات را از اولویت های دانشگاه برشمرد.

وی توجه به مسائل روحی و رفاهی کارکنان را بسیار با اهمیت دانست و افزود: اصلاح حقوق و مزایای بر اساس قانون، تغییر عضویت ها و مسائل رفاهی کارکنان  باید به صورت ویژه مورد توجه قرار گیرد. وی داشتن روحیه با طراوت و شاداب در محیط کار را ضروری دانست و توجه به محیط پیرامون را بسیار  با اهمیت خواند.

 دکتر تقی زاده همچنین حضور معاونین و مدیران مجتمع های دانشگاهی در بخشهای مختلف کشور جهت ایجاد ارتباط و اخذ پروژهای صنعتی را ضروری دانست و گفت: پروژه های دانشگاه باید مشکلات و گلوگاه های دفاعی کشور را حل نماید.

ریاست دانشگاه، با توجه به کارهای بزرگی که در دانشگاه انجام می شود؛ اظهار داشت: لازم است به صورت مرتب تلاش ها و کارها را به اطلاع مسئولین طراز اول کشور برسانیم.

 وی در پایان با گرامیداشت یاد و خاطره شهداء دفاع مقدس گفت: می خواهیم بگوییم، کارگزار حضرت زهرای مرضیه سلام الله علیها هستیم. ما می خواهیم به انقلاب و نظام خدمت کنیم، بنابراین باید به اذن الله و با رمز یا زهرا (س)، در تراز شهداء کار کنیم.

تعداد بازدید کل : 20025435
تعداد بازدید امروز: 1959
بازدید دیروز : 3161
تعداد افراد آنلاین: 34